Головне меню
Ваш кошик

Про нас

ТОВ "Колор Систем" - офіційний дистрибютор Standox (Штандокс) в Україні

Standox GmbH (Штандокс) - один зі світових лідерів в області виробництва лакофарбових матеріалів для ремонту автомобілів. Коріння фірми йдуть в далеке минуле, коли ще в XIX столітті німецький вчений, професор Хербертс, винайшов рецептуру і заснував виробництво лаків і фарб. Сьогодні Standox - це струнка система, здатна задовольнити найвибагливіші вимоги фахівців, які здійснюють кузовний ремонт автомобілів. Ця система дозволяє швидко і точно підібрати будь-який колір для будь-якої марки автомобіля. Крім фарби, в програму продукції входять лаки, затверджувачі, розчинники, шпаклівки, грунти, порозаполнители, матеріали для пластику, водорозчинні матеріали і т.д. Якість матеріалів і досконалість технології відповідає сучасним вимогам, що пред'являються в світі до такого роду продукції, і схвалене всіма провідними автовиробниками.

На українському ринку ми працюємо з 1994 року. За цей час нам вдалося підібрати професійну команду і створити велику дилерську мережу. Серед наших клієнтів можна назвати техцентри Audi, Ford, Mercedes-Benz, Nissan, Renault, Toyota, VW, а також величезна кількість невеликих і середніх майстернях з ремонту автомобілів.

Поряд з професійними системами фарбування автомобілів, заслужили визнання фахівців у всьому світі, ми пропонуємо своїм клієнтам повний спектр продукції і послуг для здійснення якісного кузовного ремонту автомобіля - консультації та послуги з проектування малярних цехів, обладнання та витратні матеріали відомих світових виробників:

  • обладнання для підбору і приготування автоемалей Standomix
  • матеріали та інструменти 3М
  • прокрасочние камери і обладнання Spanesi
  • фарбувальні пістолети і аксесуари Sata
  • шліфувально-полірувальна обладнання Hamach
  • витратні матеріали Tork, Kimberly-Clark

Основні переваги

1. Якість пропонованих матеріалів.

Штандокс гарантує відповідність своєї технології вимогам всіх провідних автовиробників і має від них підтвердження якості своїх матеріалів. Деякі навіть використовують систему підбору і матеріали Штандокс під власним ім'ям (Daimler-Chrysler з 1960 року використовує готові кольору і прозорі лаки, VW-Audi c 1994 року і Toyota з 2006 року використовують Мікс-Систему і весь спектр матеріалів Преміум-класу). Висока вкриває здатність фарби значно зменшує витрати на забарвлення автомобіля. Високий сухий залишок і мінімальна кількість розчинника в матеріалах відповідає найсуворішим європейським нормам і є запорукою високої якості виконуваних робіт.

2. Кращий Колор Сервіс на сьогоднішній день.

Висока точність формул і відповідність формул зразкам в Колор боксах, щотижня оновлюється база даних в інтернеті, он-лайн сервіс, мобільний колор сервіс на місцях (виїзд фахівця зі спектрофотометром для допомоги в підборі складних кольорів), регулярне навчання фахівців за забарвленням автомобілів і підбору кольору - роблять Штандокс найкращим постачальником і партнером у фарбувальному бізнесі.

3. Постійна технічна підтримка.

Оперативна технічна підтримка у вирішенні різноманітних проблем - запорука швидкості роботи і продуктивності, а значить і успіху, фарбувального сервісу. Колор Систем - єдина компанія в Україні, яка має повноцінний тренінг центр для фахівців фарбувального цеху, який відповідає найвищим вимогам автовиробників. Техніки Штандокс надають консультації по оптимізації виробничого процесу. А також виробляють поглиблене і диференційоване навчання для початківців і досвідчених малярів. В даний момент штат техніків в компанії розширюється. Партнери Колор Систем мають унікальну можливість навчати свій персонал на базі Навчального центру Штандокс абсолютно безкоштовно.

4. Краща пропозиція ціна-якість.

Прозора і логічна цінова політика Штандокс дозволяє фарбувального сервісу будувати перспективи на майбутнє. Єдина ціна на всі компоненти базових квітів значно спрощує систему обліку. Невисока ціна закупівлі гарантує стабільний прибуток не тільки від виконаних робіт, але і від реалізації лакофарбової продукції. Найширший асортимент продукції (від економ до преміум класу) дозволяє диференційовано підходити до кожного клієнта. А спеціальні продукти (ексклюзивні багатобарвні фарби, надміцні лаки, супершвидкі наповнювачі та ін.) Створять високий імідж автосервісу.

5. Найкраща логістика

Завдяки чітко налагодженій системі доставки, складського обліку та виписки товарів, клієнт завжди впевнений у тому, що отримає товар на наступний день, а в Києві протягом 3-4х годин з моменту замовлення. Товар зберігається тільки в опалюваних складських приміщеннях, що виключає можливі проблеми у клієнта. Постійна наявність достатньої кількості товару на складі робить Ваш бізнес стабільним.

6. Комплексний підхід

Проектування - поставка і монтаж фарбувальних камер і зон підготовки - система підбору фарби - все необхідне обладнання - безперебійне постачання витратними матеріалами - технічна підтримка і навчання - консультації по оптимізації виробничого процесу - обслуговування і ремонт обладнання.

Головний принцип в роботі з клієнтами - це відкритість і партнерство: «Ми не ставимо собі за мету продати фарбу, камеру, або краскопульт, ми закликаємо наших клієнтів стати партнерами, і прикладаємо максимум зусиль для того, щоб наш спільний бізнес був прибутковим».

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально зручним для Вас. Щоб погодитись з використанням файлів cookie на Вашому пристрої, просто продовжуйте роботу з нашим веб-сайтом або натисніть кнопку Я приймаю. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли, можна тут.